ثبت نام

انتخاب کفش مناسب برای انجام ورزش های داخل سالن می تواند پیچیدگی فراوانی داشته باشد؛ اهمیت کفش خوب برای ورزش فوتسال نیز تاثیر مستقیمی بر ارائه توانایی های بازیکن دارد. تنوع بسیاری از برندهای مختلف وجود دارد که گزینه های متفاوتی را ارائه می دهند و با وجود اینکه بسیاری از برندها به صورت اختصاصی کفش فوتسال تولید می کنند، اما باز هم باید اطلاعات کاملی درمورد ویژگی های کفش فوتسال خوب داشته باشید تا مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. ویژگی هایی مانند جنس مواد اولیه ساخت، نوع بخش های مختلف آن و طراحی این بخش ها تاثیر فراوانی در راحتی پای بازیکنان داشته و از ورود ضربه و خستگی او در طول بازی جلوگیری خواهد کرد.


چرا کفش های فوتسال جوما بهترین انتخاب هستند؟

وقتی صحبت از کفش های داخل سالن و کفش های اورجینال فوتسال به میان می آید، قطعا جوما جزء یکی از برترین انتخاب ها می باشد، چرا که این کفش ها همگی برای تطابق با جنبه های مختلف بازی فوتسال سریع و فنی ساخته شده اند. اگر خودتان فوتسال بازی می کنید یا از کسی که در این رشته حرفه ای باشد بپرسید، به احتمال زیاد یک جفت کفش جوما داشته، زیرا آنها بسیار مورد توجه بازیکنان این رشته هستند و دلیل خوبی نیز دارند. داشتن آزادی حرکت کامل برای بازیکنان کلیدی است و مدلهای مختلف کفش فوتسال جوما با در نظر گرفتن این موضوع ساخته شده اند. مواد سازنده بخش های مختلف این کفش ها همگی فوق العاده انعطاف پذیر هستند، حتی بخش کفی، بنابراین شما هرگز در حرکات خود محدود نمی شوید.

خرید کفش فوتسال


همچنین اطمینان از داشتن تعادل و پایداری مناسب نیز یکی از نکات کلیدی کفش فوتسال است و در اینجا فناوری های جدید جوما معجزه می کنند؛ رویه مصنوعی کفش های اورجینال فوتسال نمونه ای عالی از چگونگی دستیابی جوما به این امر است. در حالی که برندهای دیگر "کفش های فوتبال در سالن" را که برای سطوح و بازی های مختلف ساخته شده اند، کاملاً معمولی تولید می کنند، جوما یکی از معدود برندهای منتخب جهانیست که بر تولید کفش های مخصوص فوتسال تمرکز دارد. این موضوع مدل های تاپ فلکس Top Flex و Super Regate جوما را به بهترین کفش های فوتسال برای بازیکنان حرفه ای تبدیل می کند. برای راحتی و دوام، کفش فوتسال جوما Top Flex بهترین گزینه شما خواهد بود، اما اگر به دنبال یک کفش سبک وزن و ماهر هستید Super Regate کاملاً مناسب است.


کفش فوتسال تاپ فلکس جوما Joma Top Flex

کفش جوما تاپ فلکس یک کفش فوتسال فوق انعطاف پذیر با زیره محکم و طراحی جذاب است. چرم نرم و بسیار راحت، زیره میانی فیلون قالبی، کلاهک جیر بادوام، زیره لاستیکی تاپ فلکس برای استفاده در سطوح داخلی، همراه با ست توری اضافی از ویژگی های این مدل از کفش فوتسال جوما می باشند. مهمترین دلایل انتخاب کفش فوتسال جوما تاپ فلکس:


1. انعطاف پذیری:

این واضح ترین مشخصه کفش فوتسال تاپ فلکس جوما است. فوتسال بیش از هر نسخه دیگری از فوتبال نیاز به انعطاف پذیری پاهای بازیکن دارد تا بتواند چرخش، گرفتن شتاب و توقف در یک لحظه را انجام دهد. فوتسال همچنین مستلزم استفاده گسترده از کف پا و در نتیجه کف کفش است که اهمیت انعطاف پذیری آن را بسیار بیشتر می کند. هیچ زمین نرم یا چمن مصنوعی برای فرو بردن میخ کفش ها یا ایجاد زیرسازی در هنگام تغییر جهت وجود ندارد، بنابراین کفش فوتسال شما باید بتواند با ارائه این انعطاف پذیری در طول بازی به شما کمک کند.


2. کشش

انعطاف پذیری کفش های فوتسال بدون چسبندگی تقریباً بی فایده است؛ تمام حرکات یکباره، سخت و سریع به این معنی است که یک کفش فوتسال خوب باید بتواند با سطح زمین چسبندگی داشته باشد. کفش فوتسال جوما تاپ فلکس شامل یک ساختار هندسی در پاشنه کفش است تا زمانی که بازیکن حرکات چرخشی انجام می دهد، کشش مناسبی داشته باشد؛ جوما همچنین ادعا می کند که این ویژگی به جلوگیری از آسیب دیدگی زانو و مچ پا کمک می کند.


در زیره کفش جوما خطوط کششی با طراحی ارگونومیک اضافه شده تا بازیکن را در حین حرکت پا از پاشنه به پا، به زمین متصل نگه دارد، قسمت پاشنه این کفش های فوتسال به گونه ای ساخته می شوند که در پاشنه خم شوند و در قسمت بالایی آن ثابت باشند.


3. پنجه محکم:

به هر حال، فوتسال در کل ورزش متفاوتی است، نه تنها نوک انگشتان پا آسیب نمی بیند، بلکه به طور فعال تشویق و تقویت می شود و بنابراین بهتر است یک کفش عالی برای این فعالیت داشته باشید. از آنجایی که کفش های تاپ فلکس به طور خاص برای فوتسال طراحی شده اند، جوما قسمت پنجه های این مدل را بسیار تقویت کرده که برای زدن ضربه از هر نقطه ای از زمین بدون هیچ گونه درد و آسیب مناسب است.

خرید کفش ورزشی


کفش فوتسال سوپر ریگیت جوما Joma Super Regate

کفش های فوتسال Joma Super Regate به عنوان یک کفش سبک وزن طراحی شده اند، به دلیل ماهیت انعطاف پذیرشان به سرعت به محبوبیت فراوانی در بین طرفداران تبدیل شده اند. این مدل از جوما کفشیست که برای بازیکنانی با سرعت بالا طراحی شده که دوست دارند روی توپ غالب باشند و آن را به سرعت حرکت دهند. مهمترین ویژگی های کفش فوتسال Super Regate جوما:


1. راحتی

جوما با ایجاد یک کفش فوق العاده راحت که در یک وزن بسیار مناسب قرار دارد، کار بسیار حرفه ای انجام داده است و پوشیدن آنها بسیار آسان است. این در درجه اول به دلیل ماهیت بسیار انعطاف پذیر کل کفش، از رویه تا کفی آن است، همچنین نوع زیره آن باعث دویدن راحت تر روی سطوح داخلی می شود. چیزی که باید بدانید این است که آنها بسیار نرم هستند و از روز اول کاملاً راحت هستند و امکان تناسب با هر پایی را فراهم می کنند.


2. عملکرد در زمین

کفش Super Regate به بازیکنان سریعی که دوست دارند در هر زمان که می خواهند حرکات و ترفندهای زیادی را انجام دهند، سود می رساند. در سراسر قسمت جلویی، قسمت بالایی و قسمت میانی پا، جوما از Salatech upper (ترکیبی از مش و لاستیک) استفاده می کند. یک لایه مش نمی تواند ضربه های زیادی را تحمل کند و آنها را کاملاً احساس می کنید، اما روکش لاستیکی به عنوان یک حائل عمل می کند و توری امکان حداکثر گردش هوا را فراهم می کند. همچنین یک لایه جیر نیز وجود دارد که روی پنجه پا را می پوشاند و از قسمت جانبی کفش فوتسال عبور می کند؛ در واقع وجود جیر بسیار مفید است زیرا احساس کمی چسبندگی به توپ ارائه می دهد.


3. قیمت مناسب

یکی از بهترین چیزها در مورد سری Super Regate این واقعیت است که جوما قیمت آنها را پایین نگه داشته و اطمینان حاصل می کند که آنها یکی از مقرون به صرفه ترین کفش های داخل سالن در سراسر جهان هستند. وقتی صحبت از ارزش پولی و کفش های سبک فوتسال به میان می آید، این مدل به طور قطعی یکی از بهترین گزینه هاییست که در حال حاضر در بازار پیدا می کنید.


مقالات و دانستنی ها

کفش های کپی بخریم یا نه؟

امروزه تقریباً از هر برندی از هر وسیله ای از کفش، لباس، آرایش و غیره کپی تولید می شود، در برخی شرایط ممکن است لوازم های کپی خوب باشند اما مانند کالای اصلی آن دوام و کیفیت ندارند. کفش ها یکی از مواردی هستند که اورجینال بودن آنها مخصوصاً معیارهای خرید کفش های ورزشی اهمیت بسیاری دارد، زیرا با توجه به تحرک زیاد نیازمند انعطاف پذیری و استحکام برای جلوگیری از ورود آسیب به پاها

ادامه مطلب
آناتومی کفش ورزشی

برای خرید کفش مناسب نیاز است که آناتومی کفش ورزشی را بدانید تا شانس خود را برای خرید جفت مناسبی که نیازهای فیزیولوژیکی و ترجیحات شخصی شما را برآورده می کند، افزایش دهید. هر کفش ورزشی متناسب با رشته مرتبط ساخته شده است، اما به طور کلی بخش های مختلف تمام کفش ها مشترک هستند و برای ایجاد ایمنی و راحتی در تمرین ساخته شده اند. هر قسمت از کفش ورزشی عملکرد خاصی دارد و دارای ویژگی های متمایزیست که باید

ادامه مطلب
چرا کفش های فوتسال جوما بهترین انتخاب هستند؟

انتخاب کفش مناسب برای انجام ورزش های داخل سالن می تواند پیچیدگی فراوانی داشته باشد؛ اهمیت کفش خوب برای ورزش فوتسال نیز تاثیر مستقیمی بر ارائه توانایی های بازیکن دارد. تنوع بسیاری از برندهای مختلف وجود دارد که گزینه های متفاوتی را ارائه می دهند و با وجود اینکه بسیاری از برندها به صورت اختصاصی کفش فوتسال تولید می کنند، اما باز هم باید اطلاعات کاملی درمورد

ادامه مطلب
تفاوت کفش ورزشی مردانه با زنانه در چیست؟

کفش ورزشی جز وسایل پوشیدنی است که به منظور خرید آن گزینه های مختلفی پیش روی افراد می باشد. برای خرید کفش ورزشی ایده آل که عمدتا برای مصارف

ادامه مطلب