ثبت نام

شاید کفش های فوتسال محبوب بسیاری از گذشته تا کنون وجود داشته باشد، با این حال کفش های فوتسال نایک پرتقاضاترین کفش هایی هستند که می توان مشاهده کرد. با وجود رقیب های سرسختی مثل آدیداس، کفش فوتسال نایک لونار گتو Nike Lunar Gato همیشه طرفداران خود را داشته، به همین دلیل در چندین دوره تولید شده است. کفش فوتسال نایک Lunar Gato II با الهام از گاتو افسانه ای در سال 2013، تولید شده و به شما کمک می کند تا تمام خلاقیت و سرعت خود را در هر فضایی ارائه دهید.


کفش فوتسال نایک لونار گتو 2 - Nike Lunar Gato II

این مدل از کفش فوتسال نایک در مقایسه با مدل گتو سال 2015 هیچ پیشرفت فنی ندارد، با این حال دلیلی برای ناامید شدن نیست، نایک لونار گتو 2 بدون هیچ تغییری، با همان مواد و ساختار و با همان کیفیت ارائه شده است. آخرین سری از کفش های نایک لونار گتو در فوریه سال 2019 ارائه شد که بازیکنان حرفه ای فوتسال همچون Ricardihno، Cardinal، Rivillos، Bateria، Saad Ferrao و غیره، به دلیل عملکرد شگفت انگیز این مدل اعتماد داشتند.


فناوری نایک Lunar Gato II

Nike Lunar Gato II، علاوه بر ارائه دوام عالی در برابر فرسایش، واکنش پذیری بیشتری را برای ورزش فوتسال ارائه می دهد. لونار گتو 2 با توجه به موادی که بخش های مختلف ارائه می دهد، در واقع بسیار سبک وزن است؛ با وزن نزدیک به 250 گرم، Lunar Gato 2 سبک تر از کفش های معمولی شماست و احتمالا راحت تر نیز می باشد. ویژگی های منحصر به فرد کفش فوتسال نایک لونار گتو 2 عبارتند از:

خرید کفش فوتسال


رویه کفش فوتسال نایک لونار گتو

اهمیت جنس رویه کفش ورزشی به اندازه سایر قسمت های کفش می باشد، چرا که قابلیت گردش هوا در کفش، قدرت و دوام آن بستگی به جنس رویه دارد. چرم بزی قسمت اعظم قسمت رویه کفش لونار گتو را پوشانده و تمام قسمت جلویی و پشتی را نیز در بر میگیرد؛ این یکی از نرم ترین رویه های چرمی است که نه تنها احساس راحتی، بلکه یک تناسب با کیفیت را نیز ارائه می کند. رویه چرم بزی ضخامت بسیار خوبی دارد و احساس راحتی روی توپ ایجاد می کند، اما در عین حال بسیار نرم و انعطاف پذیر است و حس بسیار طبیعی به کفش می دهد. طراحی رویه کفش ترکیبی از چرم فوق العاده نرم در قسمت جلویی و پنلهای مشبک Hyperfused در قسمت میانی پا برای ساختار بهتر و قابلیت تنفس است. ضخامت این پنلها برای تحمل بهتر حرکات جانبی، که در فوتسال بسیار معمول است، استحکام ایجاد می کند.


اگر کفش نایک لونار گتو 2 را از نزدیک دیده باشید، متوجه شده اید که رویه دارای یک الگوی دوخت متقاطع منحصر به فرد است که نه تنها ظاهری منحصر به فرد به کفش می بخشد، بلکه به جلوگیری از کشش بیش از حد رویه نیز کمک می کند. Lunar Gato 2 تقریباً به هر شکل پا کشیده می شود و تنها پس از چند ساعت استفاده از آن احساس سفارشی بودن کفش را فراهم می کند. یکی از پیشرفت های اصلی که Lunar Gato 2 نسبت به مدل های قبلی خود داشته، نه تنها کیفیت چرم، بلکه میزان استفاده از چرم در رویه نیزمی باشد، کل قسمت جلوی پا، اطراف پنجه و پشت پا از چرم بز بسیار با کیفیت ساخته شده است.


زیره و کفی کفش نایک لونار گتو

یکی از قابل توجه ترین پیشرفت های این کفش فوتسال در زیره آن است، با توجه به نیاز هر قسمت، به 3 ناحیه با طرح های مختلف تقسیم شده است. در قسمت بیرونی جلوی پا سوراخ های کوچکی وجود دارد که در تماس با زمین، چسبندگی زیادی ایجاد می کند، در قسمت داخلی جلوی پا، یک طراحی مبتنی بر خطوط راه راه به عنوان تکیه گاه وجود دارد و در نهایت، پاشنه آن شبیه به جلوی پا است، اگرچه خطوط برای ارائه پایداری بیشتر فاصله بیشتری دارند. زیره کفش فوتسال نایک از یک لاستیک نسبتاً نرم، با الگوهای مختلف در سراسر کفش ساخته شده است، از طریق پاشنه و سمت میانی جلوی پا، برجستگی های بسیار پیچیده وجود دارد که به لاستیک اجازه می دهد تا برای کشش مطلوب خم شود و حرکت کند.


کفی کفش لونار گتو 2،Lunarlon  برای اولین بار در سال 2018 برای کفش های پیاده روی Lunarglide ارائه شد و نه تنها حسی الاستیک و راحت در حین حرکت به شما می دهد، بلکه واکنش سریع و یکباره را نیز ارائه می کند. با استفاده از این تکنولوژی پاشنه ها و استخوان های متاتارس بازیکن، مناطقی که بیشترین آسیب را می بینند، فشار زیادی را تجربه نخواهند کرد. کفی Lunarlon به چند دلیل در کفش های فوتسال نایک استفاده می شوند که اولین مورد از دوام آن است و دلیل دوم خاصیت ارتجاعی آن می باشد، حالت فنری دارد، در حالی که بخش لاستیکی برای حرکت سریع روی سطوح داخلی به شما کشش کافی را می دهد. همچنین کفی کفش فوتسال نایک کاملاً قابل جابجایی است و راحتی بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند و همچنین در صورت تمایل می توانید آن را تعویض کنید. فناوری کفی در Lunar Gato II از هسته ای از فوم نرم تزریق شده در ساختاری سبک تشکیل شده که باعث می شود هر ضربه به طور مساوی در سراسر کفی پخش شود.

خرید کفش فوتسال نایکی


دوام کفش لونار گتو 2

اگر به طور منظم از کفش های فوتسال روی سطوح سخت بتن یا خیابانها استفاده کنید، ممکن است با مشکلاتی در مورد سایش زودرس زیره لاستیکی روبرو شوید. البته که استفاده از کفش فوتسال نایک گتو در زمین های بیرونی یا بتن، به همان اندازه الگوی کشش دارد، اما از آنجایی که لاستیک در سمت نرم تر است، کمی سریعتر از آنچه فکر میکنید فرسوده می شود. کفش های نایک لونار گتو 2 برای زمین های صاف طراحی شده و درصورتی که به طور مداوم در سالن ها استفاده شود زیره آن سالم خواهد ماند. به عنوان یک کفش فوتسال اورجینال، Lunar Gato 2 با استفاده مواد بسیار با کیفیت ساخته شده و لاستیک نایک گریند در جلوی پا دوام کفش را افزایش می دهد. به خاطر داشته باشید که کفش فوتسال نایک دارای رویه چرمی طبیعی است، بنابراین برای اطمینان از اینکه چرم در شرایط بهینه باقی می ماند، تعمیر و نگهداری لازم دارد. مانند هر کفش چرم طبیعی، قبل از اینکه کفش فوتسال نایک شروع به فرم گرفتن به پاهای شما کند و تناسبش را ارائه کند، مقداری زمان لازم است.


مقالات و دانستنی ها

اهمیت جنس رویه کفش های ورزشی

در خرید کفش چقدر به جنس رویه اهمیت می دهید؟ معیارهای شما برای خرید کفش ورزشی مناسب چیست؟ وزن کفش؟ جنس کفش؟ رنگ کفش؟ در نهایت چه عواملی باعث می شود که پای خودتان را در یک کفش

ادامه مطلب
برای خرید کفش پیاده روی به چه نکاتی توجه کنیم؟

به هر فروشگاهی برای خرید کفش ورزشی سر بزنید با تعداد زیادی از انواع کفش ها روبرو خواهید شد که انتخاب از بین آنها بسیار دشوار می باشد. با توجه به ورزشی که میخواهید انجام دهید کفش های مخصوص آن رشته ورزشی وجود دارند که با توجه به شرایط، بهترین ویژگی ها را ارائه می کنند، به عنوان مثال علی رغم شباهت بین

ادامه مطلب
آیا کفش های فوتسال برای دویدن مناسب هستند؟

دویدن و فوتبال از محبوب ترین فعالیت های بدنی در جهان هستند، آنها به مهارت های مشابهی نیاز دارند، اما تفاوت های مهمی نیز دارند. افرادی که فوتبال داخل سالن بازی می کنند می دانند که کفش های فوتسال در حین بازی چقدر راحت هستند، این باعث می شود که آنها فکر کنند که خرید کفش های فوتسال ممکن است برای دویدن نیز مناسب باشند. نکته این است که

ادامه مطلب
دیدن جیب یا دیدن آسیب

شما برای انتخاب کفش فقط به جیب خود نگاه می کنید یا سلامتی هم برای شما مهم است؟ شاید جواب اکثریت چه بصورت جدی چه شوخی به این سوال نگاه به جیب باشد اما ما در این مقاله سعی کردیم که نگاه شما رو در ارتباط با پاسخ به این سوال عوض کنیم

ادامه مطلب