ثبت نام

برای هر جنبه ای از ورزش، یک روند تکاملی وجود دارد؛ از تمرینات گرفته تا تغذیه که به طور مداوم در حال تغییرند تا به ورزشکاران اجازه دهد در اوج شرایط بدنی و آمادگی باشند. حتی تجهیزات ورزشی نیز در حال تکامل دائمی هستند تا اطمینان حاصل شود که هر لحظه از ورزش بازیکنان در راحتی کامل بوده و به نقطه اوج توانایی خود خواهند رسید. یکی از مهمترین تجهیزات، کفش های ورزشی هستند که به خصوص در رشته های ورزشی که بخش اصلی توسط پاها انجام می شود مانند فوتسال تغییرات بزرگی داشته اند. برای سال‌ها، کفش های فوتسال نایک کاملاً بر بازار کفش های ورزشی تسلط داشتند، حتی در بخش لباس های ورزشی این رشته نیز برتری چشمگیری داشت؛ با این حال در چند سال اخیر آدیداس تلاش کرده تا جایگزین نایک شود. ارائه قوی کفش های فوتسال آدیداس در سال های اخیر باعث شده تا رقیب سرسختی برای نایک شده و در برخی شرایط از آن پیشی بگیرد.


کمپانی آدیداس از سال های ابتدایی کار خود بر تولید کفش های ورزشی تمرکز کرد و در طول سالها با ارائه فناوری های جدید، کفس های ورزشی با راحتی بیشتر، ظاهری زیبا و قیمتی مناسب را روانه بازار کرد. کفش فوتسال آدیداس تانگو Adidas Tango یکی از برترین مدل های کفش فوتسال از این کمپانی می باشد که از زمان ارائه تا کنون با پیشرفت های برجسته خود، به انتخاب اول بسیاری از بازیکنان حرفه ای بین المللی تبدیل شده است.

خرید کفش فوتسال


کفش فوتسال آدیداس کوپا تانگو Adidas Copa Tango

برند آدیداس این کفش فوتبال داخل سالن را به عنوان یکی از بهترین کفش های خود معرفی می کند، زیرا درمورد این مدل در وب سایت آنها گفته شده "کفش های فوتسال Adidas Copa Tango برای استادان ساخته شده است." طراحی این مدل از کفش های آدیداس کوپا موندیال، کلاسیک ترین و شناخته شده ترین کفش فوتبال در جهان الهام گرفته شده و ترکیب آن با فناوری های جدید، یک کفش فوتسال بسیار راحت و مدرن ایجاد کرده است. کفش فوتسال آدیداسCopa Tango  متعلق به یک مدل جدید رده بالا با جذابیت کلاسیک است که چرم با کیفیت بالا را با خلاقانه ترین فناوری ها ترکیب می کند.


کفش آدیداس کوپا تانگو یکی از بالاترین طبقه بندی ها را دارد، به این معنی که برند آدیداس مستقیماً آن را توصیه می کند و این کفش های فوتسال توسط بازیکنان حرفه ای و بین المللی بسیاری انتخاب شده اند. بدون نگاه کردن به کفش ها، هر بازیکنی بلافاصله بعد از به پا کردن کفش فوتسال آدیداس تانگو متوجه احساس نرمی آن می شود، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که احساسی مانند جوراب داشته باشنده.


ویژگی های زیره و زیره میانی آدیداس کوپا تانگو

فناوری Boost در زیره میانی یکی از ویژگی های مخصوص کفش های فوتسال آدیداس است که راحتی و واکنش پذیری را به همراه دارد. این مدل دارای یک بالشتک خاص است که هر انرژی را که شما اعمال می کنید به شما باز می گرداند، به همین دلیل لقب واکنش دهنده responsiveness را دریافت کرده است. EVA ماده رایجی است که در بیشتر کفش های فوتسال می بینید؛ به همین ترتیب کفش فوتسال آدیداس کوپا تانگو با EVA از پیش قالب گیری شده برای جذب ضربه و ارائه پشتیبانی آسان تولید می شود. چرم نرم و پاشنه فومی این مدل راحتی را افزایش می دهد، نیروی گام های شما با پدهای فوم پاشنه برخورد کرده و شما را به دویدن سریع تر تشویق می کند. کفش آدیداس تانگو همچنین با یک قوس متوسط شکل گرفته و به آن اجازه می دهد تا همان حسی که حالت طبیعی پابرهنه دارد، روی پاهای شما قالب بگیرد؛ به این ترتیب، Adidas Copa Tango به شما در اساسی ترین مهارت های مورد نیاز برای بازی فوتسال کمک می کند.


کفش ورزشی آدیداس دارای یک کفی Ortho-Lite می باشد، این کفی راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهد و عملکرد بازیکن را در حین فوتسال افزایش می دهد. زیره لاستیکی آدامسی کفش فوتسال آدیداس به طور خاص برای فضای داخلی ساخته شده ، بنابراین تمام ویژگی های ذکر شده به بهترین وجه بهینه می شوند. زیره این مدل ساخته شده با لاستیک بدون علامت که نقطه چرخش را در قسمت جلو نگه می دارد و چسبندگی کافی روی تمام سطوح صاف را حفظ می کند. همچنین آدیداس تانگو دارای گل میخ های بسیار محتاطانه ای است که در نگاه اول تقریباً نامرئی هستند، اما زمانی که در طول بازی ثابت می شود، بازیکن آن را احساس می کند.

خرید کفش ورزشی


رویه کفش فوتسال آدیداس تانگو

رویه کفش های ورزشی یکی از مهمترین قسمت های کفش برای راحتی و دوام می باشد که مجموعه آدیداس در این زمینه نیز کفش های ورزشی خود را با فناوری های روز دنیا هماهنگ کرده است. قالب رویه کفش فوتسال آدیداس که به نام اشعه ایکس شناخته می شود، برجستگی هایی روی خود دارد، این برای کمک به شما در ضربات به توپ با چرم درجه یک ساخته شده است. داشتن برجستگی روی کفش فوتسال آدیداس تانگو خطر لغزش کنترل توپ در هنگام تماس با کفش را به حداقل می رساند، همچنین کنترل توپ را بهبود می بخشد تا بتوانید با هر ضربه ای که می زنید از جهت کنترل توپ مطمئن شوید.


جنس رویه کفش فوتسال آدیداس کوپا تانگو از مواد نساجی ترکیبی می باشد که حداکثر گردش هوا را در داخل کفش ارائه می دهد. این رویه ساخته شده با یک ماده نوآورانه که ترکیبی از مواد مصنوعی و توری برای مقاومت عالی در برابر فرسایش و برای انعطاف پذیری بیشتر می باشد.


فراتر از ویژگی های لازم کفش فوتسال، آدیداس کوپا تانگو با ظاهری بی نظیر، به یک رقیب جذاب در بین کفش های فوتبال داخل سالن تبدیل شده است. جدا از جنس چرم رویه و انواع منسوجات، این مدل در رنگ ها و الگوهای خاصی ساخته شده است که هر کدام از این بافت ها و طراحی ریز و درشت با هدف کمک به افزایش کارایی بازیکن و جلوگیری از خستگی و کاهش آسیب به پاهای او طراحی شده اند. Copa Tango با ویژگی های ظاهری و کاربردی اثبات شده در طول سالها، برای مردان و زنانی که عملکرد و همچنین دوام را در اولویت قرار می دهند، بهترین انتخاب است.


مقالات و دانستنی ها

آیا می توان با کفش های پیاده روی فوتسال بازی کرد؟

فوتسال یک جایگزین عالی برای فوتبال می باشد به خصوص زمانی که شرایط آب و هوایی خیلی بد است. با این حال این ورزش نیز مانند بسیاری از ورزش های داخل سالن نیاز به لوازم مخصوص به ویژه کفش های فوتسال دارد تا بازیکن به درستی بتواند در زمان نیاز شتاب بگیرد، بایستد یا ضربه بزند. اما بسیاری از افراد

ادامه مطلب
دلایل جیر جیر کردن کفش های ورزشی و راه حل آنها

همه با صدای جیر جیر کفش های فوتسال و بسکتبال در یک سالن ورزشی آشنا هستند، با این حال سایر کفش های ورزشی از جمله کفش های پیاده روی نیز می توانند صدای جیر جیر داشته یا ناگهان شروع به تولید صداهای عجیب کنند که می تواند واقعا آزاردهنده باشد.

ادامه مطلب
چرا کفش های فوتسال جوما بهترین انتخاب هستند؟

انتخاب کفش مناسب برای انجام ورزش های داخل سالن می تواند پیچیدگی فراوانی داشته باشد؛ اهمیت کفش خوب برای ورزش فوتسال نیز تاثیر مستقیمی بر ارائه توانایی های بازیکن دارد. تنوع بسیاری از برندهای مختلف وجود دارد که گزینه های متفاوتی را ارائه می دهند و با وجود اینکه بسیاری از برندها به صورت اختصاصی کفش فوتسال تولید می کنند، اما باز هم باید اطلاعات کاملی درمورد

ادامه مطلب
دیدن جیب یا دیدن آسیب

شما برای انتخاب کفش فقط به جیب خود نگاه می کنید یا سلامتی هم برای شما مهم است؟ شاید جواب اکثریت چه بصورت جدی چه شوخی به این سوال نگاه به جیب باشد اما ما در این مقاله سعی کردیم که نگاه شما رو در ارتباط با پاسخ به این سوال عوض کنیم

ادامه مطلب