ثبت نام

نایک ری اکت گتو کفش های جدید مخصوص فوتسال است که در بازار وجود دارد و این کفش پیشرفته ترین کفش برای این رشته ورزشی می باشد. Nike React Gato سری فوق العاده موفق Gato از کفش های فوتسال نایک را به سطحی کاملاً جدید می برد، لمس بازیکن بر روی توپ را بهبود می بخشد و مناطق مقاوم در برابر سایش را افزایش می دهد که می توانند در اطراف پای شما حرکت کرده و کشیده شوند.


کفش فوتسال نایک ری اکت گتو


نگاهی به بهترین کفش فوتسال جهان

با طراحی مبتنی بر داده، فوتبالیست ها Nike React Gato را به خاطر نوآوری های آن که لمس، راحتی و دوام را به سطح بالایی در بازی های داخل سالن می رساند تحسین کرده اند. بسیاری از بازیکنان حرفه ای در مورد راحتی فوق العاده ای که این کفش فوتسال به ارمغان می آورد اظهار نظر کردند و گفتند که حتی اگر اولین بار باشد که آن را می پوشند احساس راحتی و .... می کنند. کفش نایک ری اکت گتو به طور خاص برای بازیکنان فوتسال طراحی شده و از سه فناوری نوآورانه Nike Touch360، Nike Flyknit و Nike React برای ارتقاء حرکت روان، دوام و راحتی استفاده می کند.

برخی استدلال می کنند که این کفش نایک جانشین واقعی کفش فوتسال نایک لونار گتو است و آنها اشتباه نمی کنند. این برند نه تنها به تقاضای بازگرداندن این کفش های کلاسیک فوتسال پاسخ داده است، بلکه تصمیم گرفته اند یک پیچ و تاب خلاقانه در این مدل ایجاد کنند. البته برخی تغییرات در این مدل وجود دارد:

•     بالشتک Lunarlon نایک Lunar Gato II با فوم React در مدل نایک ری اکت جایگزین شده است که واکنش پذیری بیشتری را ارائه می دهد و نسبت به سایر فوم های نایک نرم تر است.

•     در حالی که ترکیب چرم ممتاز و مش استفاده شده برای کفش فوتسال نایک لونار گتو به طور موثر نرمی و تنفس را ارائه می دهد، این مزایا به خوبی توسط رویه Flyknit نایک React Gato پوشش داده شده است.


کفش فوتسال نایک ری اکت گتو

کفش فوتسال ری اکت گتو فناوری هایی را برای افزایش عملکرد بازیکنان برجسته می کند، طراحی این کفش با مطالعات آزمایشگاه تحقیقاتی ورزشی نایک (NSRL) که مجموعه ای از حرکات فوتسال را ثبت کرده و داده هایی را در مورد نیروهای جهت گیری در بازی جمع آوری میکند در حالی که بازیکنان توپ را کنترل می کنند، مشخص شده است؛ این تحقیق تماماً در مورد تقویت لمس و بهبود کنترل در بازی های داخل سالن و سریع است. در طول یک بازی فوتسال 40 دقیقه ای، تعداد لمس ها، شوت ها به سمت دروازه و مترهای پیموده شده در دقیقه توسط هر بازیکن بیشتر از یک بازی 90 دقیقه ای 11 نفره است. چهار برابر لمس، دو برابر تعداد ضربات و به طور متوسط چهار برابر تعداد گل زده شده است. این آمار نشان دهنده بازی ای است که بازیکنان را ملزم به تطبیق سریع می کند، مهارت هر فوتسالیست با ترکیبی خلاقانه از فردیت، سبک و حافظه عضلانی تعریف می شود.

فناوری Nike Touch360 کفش فوتسال ری اکت دارای پوسته محافظ لمسی انعطاف پذیر است که مانند پیستون عمل می کند و به کاربران امکان می دهد توپ را احساس کنند. این پوسته های محافظ در جایی قرار می گیرند که نگاشت فشار، نقاط لمس اولیه زیر پا را نشان می دهد و به گونه ای طراحی شده اند که به بازیکنان احساس دقیق تری از محل قرارگیری توپ در زیر پا بدهد. این حالت امکان واکنش های سریعتر در زمین را فراهم می کند و نیاز به نگاه کردن به پاهای شما را از بین می برد؛ یک مزیت ثانویه برای این فناوری، کشش چند جهته برای پشتیبانی از برش های سریع و حرکات تیز است.


بهترین کفش فوتسال جهان در سال 2020


فناوری رویه کفش فوتسال ری اکت گتو

یکی از اصلی ترین تغییرات در این کفش فوتسال از برند نایک رویه کفش می باشد که که در این مدل اصلی ترین نیاز کاربران هدف قرار گرفته است. یکی از اصلی ترین خواسته های بازیکنان فوتسال از کفش فیت شوندگی روی پا بدون ایجاد فشار اضافی به آن میباشد، رویه کفش ری اکت گتو به لطف استفاده از فناوری فلای نیت flyknit حالت نرم و منعطف دارد همچنین رویه با قسمت های سیلیکونی پوشش داده که تجربه لمس توپ مثال زدنی ایجاد میکند، این ویژگی بیشتر در کنترل توپ و شوتهای روی تاثیر میگذارد. این ماده حس نرم مرتبط با Flyknit را با افزایش دوام ترکیب می کند و در هنگام تماس با توپ، تهویه را به کمک فشرده سازی و قفل کردن کامل، مطلوب می کند. این عنصر بافتنی با TPU تقویت شده است که از کفش در برابر سایش محافظت می کند.

این فناوری کمپانی نایک نواحی برآمده مجزا را ایجاد می کند، بافتی با احساس عالی از توپ و محافظت در برابر ضربه ایجاد می کند. همچنین یک کلاهک اضافی روی انگشتان پا نیز به بازیکنان فوتسال کمک می کند تا شوت های سریع با انگشت پا را به سمت دروازه شلیک کنند.


زیره کفش نایک ری اکت گتو

طبق گفته نایک متریال استفاده شده در زیره کفش ری اکت گتو از دوام و خاصیت ارتجاعی بالایی برخوردار است که قابل استفاده بر روی اسفالت هم میباشد. زیره این مدل از جدیدترین فناوری انتی شوک شرکت نایک یعنی ری اکت بهره میبرد، این فناوری به بهترین شکل شوک ها و ضربات وارده از کفپوش را جذب کرده و از ستون فقرات و زانوها به طور کامل حمایت می کند. همچنین زیره این مدل کفش از بهترین کفش های فوتسال نایک دارای تکنولوژی 360 درجه میباشد، همان قسمت های دایره ای شکل که زیر پنجه قرار دارند که از قسمت داخل کفش به قسمت بیرونی کفش طراحی شده و به هشت پا معروف است. این فناوری حمایت کامل از بازیکنان در چرخش به هر جهت را به عمل می اورد؛ وظیفه دوم این قسمت حمایت از پا در استارت ها میباشد که با توجه به ارتجاعی بودن متریال این وظیفه ار نیز به خوبی انجام میدهد.

فوتسالیست ها با ایجاد حس واکنش پذیری و نرمی، اظهار داشتند که فوم Nike React یکی از بهترین فوم های این برند است، زیرا تقریباً بلافاصله پس از هر قدم به حالت اولیه خود برمیگردد. استفاده از فناوری React، ماده ای منحصر به فرد توسط نایک که از یک هسته تزریق شده با فوم ساختاری سبک تشکیل شده است، در نتیجه توزیع کامل ضربه ها و مقاومت عالی را به همراه دارد.


بهترین کفش فوتسال جهان


چرا بهترین کفش فوتسال جهان در 2020؟

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کفش فوتسال همه چیز تمام، راحت فیت شونده با هر فرم پا و مناسب برای هر سبک بازی میگردید درست انتخاب کردید. شاید تنها نقطه ضعفی که بتوان به مدل ری اکت گتو از نایک گرفت، قیمت این مدل باشد که با توجه به کیفیت بالای آن، ارزش هزینه کردن دارد. هر چقدر که ری اکت گتو به عنوان بهترین کفش فوتسال جهان تبلیغ می شود، بدانید که بسیار متنوع تر و بهتر از آن است، اساساً می توانید آن را در هر سطح داخلی یا خیابان بپوشید، با فناوری هسته سوم کفش، فوم Nike React، راحتی طولانی مدت را در تمام سطوح فراهم می کند. کفش فوتسال نایک ری اکت گتو با سطوح مختلف در سالن و فضای باز کم ساینده سازگار است، جایی که بهترین عملکرد خود را ارائه می دهد، با این حال همچنین می تواند در زمین های سخت تر و ساینده تر نیز سازگار شوند. این کفش فوتسال برای شما مناسب است اگر:

•     کفشی می خواهید که برای برش های سریع و حرکات یکباره در حین بازی مناسب باشد.

•     به دنبال یک کفش سالنی هستید که کشش عالی را ارائه و لمس توپ را افزایش دهد.

مقالات و دانستنی ها

تفاوت کفش ورزشی مردانه با زنانه در چیست؟

کفش ورزشی جز وسایل پوشیدنی است که به منظور خرید آن گزینه های مختلفی پیش روی افراد می باشد. برای خرید کفش ورزشی ایده آل که عمدتا برای مصارف

ادامه مطلب
کفش فوتسال اورجینال نایک یا آدیداس؟

برخلاف تصور بسیاری از افرادی که فوتسال بازی نکرده اند، انجام این ورزش به طور جدی خواستار سرعت است؛ باید دائماً بالا و پایین بدوید و بازیکن تیم حریف را برای حمله و دفاع تعقیب کنید؛ بنابراین در یک فضای محدود همه چیز می تواند کاملاً فیزیکی شود. به همین دلیل است که به یک جفت کفش فوتسال باکیفیت نیاز دارید تا پشتیبانی و کنترل لازم را برای

ادامه مطلب
اهمیت جنس رویه کفش های ورزشی

در خرید کفش چقدر به جنس رویه اهمیت می دهید؟ معیارهای شما برای خرید کفش ورزشی مناسب چیست؟ وزن کفش؟ جنس کفش؟ رنگ کفش؟ در نهایت چه عواملی باعث می شود که پای خودتان را در یک کفش

ادامه مطلب
رازهای تعیین قیمت کفش های اورجینال

یکی از مهمترین اصل های خرید کفش ورزشی ، قیمت آن است. در زندگی روزانه هم همین اصل برقرار است. حتی مردم برای خرید ابتدایی ترین نیاز های روزانه خود از قیمت سوال می کنند. سیاست شرکت های تولیدی همیشه بر این اصل استوار

ادامه مطلب