ثبت نام

کفش فوتسال جوما مدل دریبلینگ - JOMA Dribbling | اورج لند

در میان بازیکنان حرفه ای فوتسال روز به روز علاقه مندان به کفش های فوتسال جوما JOMA بیشتر و بیشتر می شود، تنوع بسیار زیاد در رنگبندی و همچنین مدل های جوما باعث شده تا مخاطبین زیادی را به خود جذب کند. مجموعه دریبلینگ DRIBLING در کنار مجموعه تاپ فلکس TOP FLEX و همچنین سوپر رگاته SUPER REGATE از محبوب ترین کالکشن های کفش های سالنی جوما هستند. کالکشن دریبلینگ از کفش های فوتسال جوما با توسعه و تقویت مواد تشکیل دهنده برای هر زمین بازی مناسب است، این کفش های سالنی دارای رویه ای مشخص هستند که به لطف توری اضافه شده به کناره ها و لبه چکمه، بسیار تنفس پذیرتر هستند. این ویژگی همراه با سوراخ های کوچک فیبراتک در پشت کفش، جوما دریبلینگ را به کفشی تبدیل می کند که حتی در بدترین شرایط راحتی را تضمین می کند. جنس رویه این کفش ها به گونه ای میباشد که باعث افزایش کیفیت ضربات و کنترل میشود و همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار های وارده دارد. زیره لاستیکی که قسمت جلویی را تقویت می کند و مواد محافظت کننده از ناحیه پنجه و داخل پا باعث می شود این سری از کفش های فوتسال در برابر سایش و پارگی بسیار مقاوم باشند. کفش های فوتسال جوما دریبلینگ همچنین دارای زیره میانی محافظ، بادوام و بافت با نقطه عطف برای به حداکثر رساندن عملکرد هستند. زیره لاستیکی با فضای داخلی میکرو متخلخل، جذب ضربه را بهبود می بخشد؛ خطوط انتهای کفش و وجود محور چرخش در قسمت جلو، پایداری بازیکن را در برابر هر نوع فشاری تضمین می کند. ساختار هندسی واقع در کفی که چرخش را تسهیل کرده و طراحی شیارهای خوشه ای شکل در زیره که باعث چسبندگی خوب به سطح سالن شده، به طور عمده از آسیب دیدگی زانو و مچ پا جلوگیری می کند. ویژگی دیگر زیره کفش فوتسال دریبلینگ جوما ارتفاع کم و یکپارچگی آن می باشد که آن را برای بازیکنان ریزنقش، سرعتی و تکنیکی انتخاب ایده آلی می کند. در این صفحه لیست کفش های فوتسال جوما از کالکشن دریبلینگ را مشاهده خواهید کرد.

 در این متن به بررسی مدل جوما دریبلینگ 2103 JOMA DRIBLING 2103 NAVY INDOOR خواهیم پرداخت.

چرم مصنوعی عامل دوام رویه در مدل JOMA DRIBLING 2103 NAVY INDOOR

رویه این کفش فوتسال از چرم مصنوعی ساخته شده است. چرم مصنوعی در صورتی که از مواد اولیه مرغوب در ساختش استفاده شده باشد،کیفیتش اگر بیشتر از چرم طبیعی نباشد کمتر از آن نیست. یک نکته بسیار مهم در این قسمت این است که در مدل های کفش های سالنی که از چرم مصنوعی در قسمت رویه استفاده شده است به دلیل اینکه چرم مصنوعی به رنگ سفید است عمل پاشش رنگ بصورت پمپ های ویژه صورت می گیرد، بنابراین باید مراقبت از آن ها چندین برابر باشد. در کنار اشیاء تیز و برنده به هیچ وجه نباید این مدل ها را قرار داد که باعث رنگ پریدگی در کفش می شود و ظاهر ناخوشایندی به کفش می دهد. در قسمت جلویی کفش از سیستم محافظ انگشتان پا استفاده شده است. این سیستم علاوه بر اینکه از انگشتان پا در هنگام ضربات و درگیری ها محافظت می کند، دقت ضربات با نوک پا را نیز افزایش می دهد. در این مدل توانایی کنترل توپ و همچنین دقت شوت ها و پاس ها بسیار بالاست


زیره ضد سایش در مدل جوما دریبلینگ 2103 JOMA DRIBLING 2103 NAVY INDOOR

شبیه اکثر کفش های فوتسالی جوما JOMAزیره این کفش از لاستیک بسیار مرغوب ساخته شده است. استفاده از فناوری DURABILITY در قسمت زیره باعث شده تا زیره کفش ضد سایش باشد. در قسمت زیره از فناوری FLEXO استفاده شده است.FLEXO یک سیستم شیار در زیره است که هم دامنه حرکت را برای بازیکن افزایش می دهد و هم باعث افزایش انعطاف پذیری در این قسمت می شود و از طرفی نیرو را از قسمت پاشنه پا تا قسمت انگشتان هدایت می کند و از آسیب های ورزشی در قسمت مچ پا و زانو تا حدودی جلوگیری می کند و آن ها را کاهش می دهد. در قسمت زیره از فناوری ROTATION یا چرخش استفاده شده است که چرخش را برای بازیکنان تسهیل و راحت می کند.


از سیستم تهویه VTS  وکفی EVAچه می دانید؟

در ساخت این مدل کفش سالنی جوما از سیستم تهویه VTS استفاده شده است. در بعضی از کفش های فوتسال جوماJOMAمخصوصا مدل DRIBLING از این سیستم استفاده شده است. گردش هوا را در کفش چندین برابر می کند و دمای پا را تنظیم می کند. کاهش دما پاها باعث کاهش تعریق در پاها می شود و در نتیجه تمرکز و تعادل بازیکن را افزایش می دهد.

در قسمت کفی از سیستم EVA استفاده شده است. یک سیستم کاملا سازگار با محیط زیست که این ویژگی باعث شده تا واکنش آن با عناصر طبیعی بسیار کم شود و ماندگاری آن بالا رود. از طرفی کفی حالت نرم و راحتی به خود می گیرد و این خصوصیت کیفیت بازی یک بازیکن را افزایش می دهد.

در حفظ و نگهداری کفش های فوتسال اورجینال خود کوشا باشید. مجموعه اورجلندORGLANDSPORTهمیشه سعی بر آن داشته که با کیفیت ترین و به روزترین محصولات ورزشی را به شما عزیزان ارائه دهد اما حفظ و نگهداری از محصول پس از خرید می تواند دوام و عمر مفید آن را افزایش دهد. به هیچ وجه ایجاد شرایط نامطلوب از قبیل نگه داری کفش های سالنی در مجاورت اشیاء تیز و برنده یا محیط مرطوب و یا لباس های خیس و یا قراردادن درمقابل نور و سای عوامل منفی، تضمینی را به اینکه حتی به عمر مفید یک کفش اورجینال هم برسید به شما نمی دهد و عمر کفش کاهش می یابد.